Regeneracja pomp hydraulicznych – John Deere

Jeśli Twoja pompa hydrauliczna John Deere przestała działać prawidłowo, możesz nie być w stanie naprawić jej samodzielnie lub szybko znaleźć części zamiennych. Zamiast tego możesz zlecić regenerację swojej pompy hydraulicznej John Deere. Gdy wyślesz ją do nas, zdemontujemy ją i dokładnie wyczyścimy jej elementy. Wymienimy również wszystkie zużyte części i dokonamy niezbędnych napraw, aby Twoja pompa hydrauliczna John Deere znów działała jak nowa.

Pompy hydrauliczne stosowane w maszynach John Deere – jedne z ważniejszych podzespołów hydrauliki siłowej

Jeśli jesteś właścicielem ciągnika lub kombajnu wykorzystującego układy hydrauliczne, regularna konserwacja jest ważna dla żywotności pomp hydraulicznych Twojej maszyny.

Pompy hydrauliczne są stosowane w urządzeniach John Deere i innych urządzeniach rolniczych do przenoszenia płynu z jednego obszaru maszyny do drugiego.

Maszyny John Deere zostały zaprojektowane tak, aby były niezwykle trwałe i niezawodne. Jednak w miarę starzenia się, maszyny mogą wymagać pewnych zabiegów pielęgnacyjnych. Regularna konserwacja i naprawy pomogą utrzymać sprawność sprzętu przez wiele lat. Jeśli nie będziesz konserwować swojej maszyny, może ona ulec awarii i pozostawić Cię z niedziałającym sprzętem. Ponadto pompy hydrauliczne stanowią element bezpieczeństwa, który zapobiega wypadkom lub obrażeniom, jeśli coś pójdzie nie tak podczas pracy maszyny. Ważne jest, aby sprzęt John Deere był regularnie serwisowany przez profesjonalistów, co pozwoli uniknąć kosztownych napraw w przyszłości.

Naprawa i regeneracja pomp hydraulicznych w maszynach z niesprawnym układem hydraulicznym – pompy hydrauliczne John Deere

Jeśli pompa przestanie działać, może wystąpić szereg problemów. Jeśli ciśnienie wewnątrz urządzenia spadnie zbyt nisko, różne elementy – takie jak zawory – mogą przestać działać prawidłowo lub nawet całkowicie się zepsuć. Jeśli pompy hydrauliczne w Twoim sprzęcie John Deere zaczęły przeciekać lub uległy awarii, możemy pomóc.

Nasi technicy mają doświadczenie w przeprowadzaniu pełnych przeglądów i napraw pomp, łącznie z wyceną wszystkich kosztów związanych z przywróceniem prawidłowej pracy pompy hydraulicznej.

Co może być przyczyną awarii pompy hydraulicznej John Deere?

Awaria pompy może być spowodowana przedwczesnym zużyciem, korozją lub przegrzaniem. Częstą przyczyną awarii jest zatkany filtr. Jeśli filtr zostanie zatkany, ograniczy przepływ płynu i doprowadzi do spadku ciśnienia. Może to spowodować uszkodzenie innych elementów w układzie, takich jak zawory i tłoki. Inną częstą przyczyną awarii pompy hydraulicznej jest nadmierne nasycenie płynu zanieczyszczeniami takimi jak brud lub piasek – może to prowadzić do poważnych uszkodzeń, jeśli nie zostaną szybko usunięte. Aby zapobiec awarii pompy, należy regularnie sprawdzać poziom płynu w zbiorniku. Należy również regularnie sprawdzać szczelność i utrzymywać maszynę w czystości.

Regeneracja pomp hydraulicznych John Deere

Regeneracja pompy hydraulicznej do John Deere:

 • Wyjmuje się pompę z obudowy i demontuje ją w celu uzyskania dostępu do wszystkich elementów wewnętrznych.
 • Pompa jest następnie dokładnie czyszczona i sprawdzana pod kątem wszelkich uszkodzeń, w tym pęknięć lub wycieków.
 • Wymienia się wszelkie uszkodzone części, takie jak uszczelki lub pierścienie uszczelniające, które mogły ulec zużyciu w wyniku użytkowania w czasie.
 • Następnie pompa jest montowana z powrotem i testowana przed ponownym napełnieniem nowym płynem.

Zajmujemy się między innymi naprawą i odbudową:

 • pompy do forwarderów John Deere: 1210E, 1110E, 1010E, 1070D, 810D;
 • pompy AL161041 do John Deere: 6010, 6110, 6210, 6020, 6120, 6220, 6100, 6200;
 • pompy do forwarderów Ponsse Buffalo 8W, Ponsse Elk 8W, Ponsse Elk 6W, Ponsse Ergo 8W Ponsse Wisent;
 • pompy do harwesterów John Deere: 1070D, 1170G, 1170E, 1470G.

Korzyści płynące z regeneracji pompy hydraulicznej John Deere – serwis hydrauliki siłowej

Regeneracja pomp hydraulicznych to opłacalna opcja dla wielu firm. Korzyści z wyboru tej metody jest wiele.

 • Często bardziej opłacalne jest zlecenie regeneracji istniejącej pompy niż zakup nowej.
 • Regeneracja pomp zamiast ich wymiany to opłacalny sposób na zaoszczędzenie czasu. Skrócenie czasu przestoju urządzeń przemysłowych i obniżenie kosztów naprawy są ważne dla firm o napiętych budżetach.
 • Ponowne wykorzystanie starych pomp pozwala uniknąć przyczyniania się do zanieczyszczenia środowiska i zmniejszenia ilość produkowanych odpadów.
 • Kiedy pompa jest regenerowana, może działać tak długo, jak nowa. W rzeczywistości wiele firm, które odnawiają pompy odkryło, że są w stanie przedłużyć żywotność swojego sprzętu nawet o 50 procent. Oznacza to, że wybierając regenerację pomp hydraulicznych zamiast ich wymiany, Twoja firma zaoszczędzi pieniądze zarówno na początkowych kosztach zakupu, jak i na bieżących wydatkach, takich jak konserwacja i naprawy.

Rutynowa kontrola i konserwacja pomp hydraulicznych jest niezbędna

Gdy pompa hydrauliczna ulegnie awarii, może to spowodować wiele problemów, w tym zmniejszenie wydajności, przestoje i uszkodzenia sprzętu. Rutynowe kontrole i konserwacja pomogą zapewnić, że system pozostanie w dobrym stanie technicznym, a wszelkie problemy zostaną wykryte, zanim staną się zbyt kosztowne.

W przypadku pytań dotyczących konserwacji pompy należy skontaktować się z doświadczonym technikiem z firmy Hydro-Dyna.

Regularna konserwacja elementów pomp hydraulicznych może pomóc przedłużyć ich żywotność i zapobiec awariom układu. Hydro-Dyna ma bogate zapasy części zamiennych, aby zapewnić szybki czas naprawy w przypadku awarii jakiejś części.

Eksperci firmy Hydro-Dyna mogą zdiagnozować pompę i zalecić najlepszy sposób jej naprawy. Regularne kontrole wykonywane przez specjalistę pomagają zapobiegać awariom. Technicy Hydro-Dyna mogą sprawdzić i przetestować pompy, aby zapewnić ich prawidłowe działanie. Jeżeli potrzebujesz kontroli i konserwacji układu hydraulicznego, prosimy o kontakt z firmą Hydro-Dyna już dziś. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów z pompami i aplikacjami hydraulicznymi.

Hydro-Dyna udziela 12-miesięcznej gwarancji na regenerowane pompy, a nasza stacja diagnostyczna zapewnia kontrolę, testy i naprawę w ciągu 48 godzin.

Rate this page