Regeneracja pomp hydraulicznych Kawasaki

Pompy hydrauliczne Kawasaki są wykonane zgodnie z wysokimi standardami, dlatego dobrze nadają się do układów które wymagają wysokiej wydajności. Aby to osiągnąć, są one projektowane z najlepszych dostępnych materiałów i komponentów. Jednak nawet najlepsze pompy mogą z czasem ulec zużyciu, co powoduje, że ich wydajność w dostarczaniu oleju pod ciśnieniem spada.

Pompy hydrauliczne Kawasaki – naprawa i regeneracja pomp hydraulicznych

Pompy hydrauliczne Kawasaki zostały zaprojektowane z myślą o trwałości, łatwości obsługi i niezawodności. Są dostępne w wielu różnych rozmiarach, aby sprostać potrzebom w unikalnych sytuacjach. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które pozwalają im wytrzymać najbardziej wymagające środowiska. Ich trwała konstrukcja pozwala również pompom hydraulicznym Kawasaki działać dłużej niż inne pompy dostępne na rynku. Jednak nawet najlepsze pompy w końcu się zużyją i będą wymagały naprawy lub wymiany.

26d181a4-b4d0-4272-b161-8f192d2d3464

Kawasaki produkuje pompy i silniki, które są wykorzystywane w zastosowaniach od urządzeń mobilnych po ciężkie maszyny.

f4f1fa62-66f7-4e45-8734-ff469173ac90

Awarie pomp hydraulicznych Kawasaki – naprawa i regeneracja pomp hydraulicznych

Pompy hydrauliczne Kawasaki są wykorzystywane w wielu zastosowaniach przemysłowych. Hydro-Dyna to firma świadcząca usługi naprawcze dla wszystkich rodzajów problemów z pompami hydraulicznymi – od nieprawidłowej instalacji po zanieczyszczenia. Może zdiagnozować Twoją pompę marki Kawasaki niezależnie od tego, co stanowi problem.

Chociaż pompy hydrauliczne Kawasaki są znane ze swojej doskonałej wydajności, to jednak mogą wystąpić w nich problemy. Jednym z częstych problemów są przecieki lub utrata mocy spowodowane użytkowaniem pompy w trudnych warunkach – problemy, które mogą występować częściej niż w przypadku innych marek o podobnej konstrukcji. Jeśli pompy Kawasaki pracują w niewłaściwej temperaturze – czy to zbyt niskiej, czy zbyt wysokiej – mogą być podatne na awarie. Nadmierne zużycie elementów pompy i awaria uszczelnienia są najbardziej prawdopodobne, gdy są one przegrzane.

Nieszczelne pompy Kawasaki należy natychmiast naprawić, ponieważ mogą one spowodować uszkodzenie sprzętu i obrażenia ciała. Innym częstym problemem jest zanieczyszczenie pompy. Zanieczyszczenie może powstać w wyniku wessania brudu do systemu lub w wyniku wtargnięcia wody. Jeśli zauważysz problemy z pompą marki Kawasaki, ważne jest, aby jak najszybciej oddać ją do serwisu w ręce certyfikowanego technika, który wie, jak diagnozować problemy z pompami hydraulicznymi.

Regeneracja pomp hydraulicznych Kawasaki

Proces regeneracji pomp hydraulicznych Kawasaki rozpoczyna się od demontażu starej (używanej) pompy, kontroli każdej części pod kątem zużycia i uszkodzenia lub korozji, czyszczenia lub wymiany w razie potrzeby. Zanieczyszczone części są wymieniane, a w razie potrzeby instalowane są nowe uszczelnienia. Następnie pompa jest ponownie montowana i eksploatowana przy wysokim ciśnieniu w celu sprawdzenia szczelności przed oddaniem do użytku.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące regeneracji pomp hydraulicznych Kawasaki lub chciałbyś uzyskać pomoc w tym zakresie.

Naprawiamy i regenerujemy szeroką gamę pomp Kawasaki:

K3V180DTP1H9R – pompa hydrauliczna z koparki gąsienicowej Hyundai 320 LC;

K3V63, K3V112, K3V140, K3V280, K5V80, K5V140, K5V160, K5V200;

K3VL112 – pompa hydrauliczna do ładowarki kołowej Volvo L150G;

K3V63 pompa hydrauliczna do koparki gąsienicowej New Holland –E165, E175, E195;

K3V112DT – pompa hydrauliczna do koparki JCB JS200.

Regeneracja pomp hydraulicznych Kawasaki – dlaczego naprawa hydrauliki siłowej jest ważna? Naprawa hydrauliki siłowej

Regeneracja pomp hydraulicznych to wiele korzyści. Przy odpowiedniej opiece i regularnej konserwacji możesz przedłużyć żywotność swojej pompy Kawasaki o lata. Wiemy, że zakup nowej pompy hydraulicznej zamiast naprawy starej może być kuszący, ale dzięki naszemu doświadczeniu w naprawach hydraulicznych możemy pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na kosztach wymiany, utrzymując Twoją maszynę w najlepszym stanie roboczym. Inną korzyścią z regeneracji pompy hydraulicznej jest możliwość wykorzystania maszyny do większej liczby zadań i przedłużenie żywotności innych części Twojego sprzętu Kawasaki. Wielu klientów zleca nam regenerację pomp hydraulicznych co rok lub dwa, co jest doskonałym sposobem na utrzymanie profilaktycznej konserwacji. Decydując się na regenerację pomp hydraulicznych, przyczyniamy się do zmniejszenia śladu węglowego i pomagamy środowisku poprzez zmniejszenie ilości odpadów.

Projekt bez tytułu

Należy regularnie sprawdzać i konserwować pompy hydrauliczne Kawasaki

W przypadku awarii pompy hydraulicznej należy od razu skontaktować się ze specjalistą z firmy Hydro-Dyna. Postępując w ten sposób, zapobiegniesz dalszym uszkodzeniom sprzętu i zmniejszysz szansę na poważne obrażenia podczas obsługi ciężkich maszyn.

Jeśli podejrzewasz, że pompa hydrauliczna uległa awarii lub wycieka z niej płyn, nie obsługuj sprzętu dopóki nie zostanie on sprawdzony przez specjalistę.

Jeśli Twoja pompa Kawasaki uległa awarii, eksperci z firmy Hydro-Dyna pomogą Ci określić najlepszy sposób postępowania.

Od wielu lat firma Hydro-Dyna świadczy usługi w zakresie pomp hydraulicznych dla klientów w całym kraju. Specjalizujemy się w diagnozowaniu i naprawianiu wszystkich typów pomp – w tym modeli Kawasaki. Nasz zespół rozumie, że kluczowa jest szybka naprawa sprzętu, abyś mógł jak najszybciej wrócić do pracy. Oferujemy szybki czas realizacji w przystępnej cenie.

Jeśli masz pytania dotyczące Twojej pompy hydraulicznej lub potrzebujesz serwisu, skontaktuj się z nami już dziś.

Wykonywanie właściwej konserwacji pompy hydraulicznej Kawasaki jest ważne, aby uniknąć niespodziewanej awarii. Zaleca się, aby pompa była serwisowana przez profesjonalistę co najmniej raz w roku. Regularne sprawdzanie układu hydraulicznego zapewni, że będzie on działał prawidłowo i pomoże wychwycić wszelkie problemy, zanim staną się zbyt poważne. W miarę możliwości należy również samodzielnie sprawdzać, czy nie ma przecieków, korozji lub innych uszkodzeń.

Hydro-Dyna oferuje 12-miesięczną gwarancję na regenerowane pompy hydrauliczne i może zweryfikować lub naprawić awarię komponentu w ciągu 48 godzin.

Rate this page