hydro-dyna 40 lat na rynku
ikona mapy

Nasz adres:
Przedmoście 4
55 - 300 Środa Śląska

ikona email

Napisz do nas
biuro@hydro-dyna.pl

O nas
Nasz adres:
ikona mapy

Przedmoście 4
55 - 300 Środa Śląska

Napisz do nas

O naszej firmie

Oferujemy kompleksową naprawę pomp hydraulicznych, a także silników hydraulicznych. Tego typu urządzenia obecne są w wielu maszynach przemysłowych, budowlanych, a także rolniczych, których nasi Klienci używają na co dzień. Dysponujemy wyposażonym warsztatem, a do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Przed rozpoczęciem serwisu hydrauliki siłowej zapoznajemy się z budową urządzenia, a także dokonujemy analiz i weryfikacji, na podstawie których możemy ocenić stan usterek.

naprawa hydrauliki siłowej
Naprawa hydrauliki siłowej

Naprawa hydrauliki siłowej przez specjalistów

Powierzając nam nawet tak złożone zadania jak naprawa hydrostatów masz pewność, że będzie one wykonane przez fachowców z doświadczeniem. W firmie Hydro-Dyna pracuje grupa wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy przesz lata zajmowali się serwisem pomp hydraulicznych i urządzeń o podobnej budowie.

Szybka reakcja

Szybka reakcja

Jeżeli mamy do czynienia z tak złożonym urządzeniem zawsze staramy się dotrzeć do źródła problemu i odkryć przyczynę awarii tak, aby nie zdarzyła się ona w przyszłości. Staramy się jednak, aby naprawa hydrostatów, które są często kluczowymi częściami maszyn czy urządzeń przebiegała szybko i sprawnie. Dlatego do skorzystania z naszych usług zachęcamy przedsiębiorców, którzy używają maszyn hydraulicznych w codziennej pracy – okres serwisowania nie przekroczy 7 dni roboczych, co nie spowoduje długotrwałej przerwy w funkcjonowaniu firmy.

Troska o klientów

Troska o klientów

Nasze zapewnienia do doskonałej jakości świadczonych usług oraz o fachowej obsłudze nie zawsze mogą być wystarczające dla naszych Klientów. Dlatego też, aby zwiększyć Państwa zaufanie do naszej firmy, na regenerowane i naprawiane pompy udzielamy gwarancji na wiele miesięcy. Do każdego zlecenie pochodzimy indywidualnie, ponieważ nawet w przypadku tych samych modeli urządzeń, uszkodzenia mogą znacznie się od siebie różnić.